Çelik Yapılar

İstanbul 3. Havalimanı Projesi / İGA

İstanbul Arnavutköy’de bulunan İstanbul 3. Havalimanı Projesinin, Terminal Binası, Otopark Binası ve diğer muhtelif bölümlerinde toplamda 4.000 Tona yakın Çelik Yapı İmalatı ve Montajı yapılmıştır.

ADOSOLAR KÖMÜR PAKETLEME TESİSİ

Tekirdağ Malkara'da kömür paketleme tesisi olarak kurduğumuz bu çelik yapı, toplamda 2160 m2 kapalı alana sahip olup 116 Ton çelik kullanılarak imal edilmiştir.

OKAN TEKSTİL

Yüksekliği 21 metre olan terasta yaptığımız bu ilave çelik kat, var olan binanın tüm dengeleri göz önünde bulundurularak 67 Ton çelikten imal edilmiştir ve 1830 m2 kapalı alan sağlamaktadır.

AUTOPIA

Mimari tasarım ödüllü, Avrupanın en büyük otomobil alışveriş merkezi olan AUTOPIA Projesinin, teras katında bulunan estetik çelik yapı firmamız tarafından yapılmış olup, tasarım ve sağlamlık açısında beklentilere tamamiyle karşılık vermiştir.

PAZARTÜRK

Bahçeşehir’de, 10.000 m2 si kapalı olmak üzere, 16.000 m2 alan üzerine kurulu Pazartürk, Türkiye’nin ilk modern pazaryeri olup, şirketimizin anahtar teslim olarak gerçekleştirdiği projeleri arasında yer almaktadır.

BAHÇEŞEHİR SPOR AKADEMİSİ

Tam teşekküllü bir spor merkezi olarak projelendirilen Bahçeşehir Spor Akademisi’nin basketbol salonu çelik çatısı ve havuz bölümünü kapatan çelik yapısı, firmamız tarafından 600 Ton çelik kullanılarak imal edilmiş olup, taahhüt edilen vakitte teslim edilmiştir.

HADIMKÖY SPOR KOMPLEKSİ

Hadımköyün ilk kapalı spor kompleksi olan bu yapı, geniş kapalı alanı dolayısı ile farklı bir çatı çözümleme sistemi kullanılarak firmamız tarafından 400 Ton çelikten imal edilmiştir.

AVRUPA KONUTLARI

Avrupa Konutları Sosyal Tesislerinin, estetik gereklilikleri olan çatı çözümleri, firmamız tarafından 70 Ton çelik kullanılarak, tüm mimarı isteklere cevap vericek şekilde üretilip teslim edilmiştir.

AKBATI ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ

TEM Otoyolunun üzerinde bulunan Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezinin, iç çelik köprüleri ve panaromik asansörün taşıma çeliği firmamızca üretilmiştir.

CE-MAR ÇİFTLİĞİ

Çiftlik, kümes, sera ve benzeri alanlar için sağlam ve kullanışlı çelik yapılarımızdan bir örnek CE-MAR Çiftliği.
Ayasofya Cad. No:108 Hadımköy / İSTANBUL T: +90 212 771 25 27/28 F: +90 212 771 2529 info@aich-makalsan.com.tr