• Sistem Hakkında

    Hızlı nüfus artışı ile paralel olarak atık miktarlarının artması, çöp toplama ve taşımalarda sistemlerinde yenilik yapmayı...

  • Getirdiğimiz Yenilikler

    Yandan yüklemeye uygun yerüstü konteynerleri metal veya plastik olmak üzere iki farklı malzemeden imal edilebilmektedir...

  • Uygulama Bölgelerimiz

    Başakşehir, Bahçeşehir, İkitelli, Kayaşehir

Yeraltı Akıllı Atık Sistemi

Yandan Yüklemeli Yeraltı Akıllı Atık Sistemimiz; bir büyük ve bir küçük olmak üzere 2 beton kabinden oluşmaktadır. Küçük beton kabine (Güç Kabini), sistemin hareketini sağlayacak olan hidrolik ve elektronik güç sistemleri ve uzaktan kumanda alıcısı yerleştirilmiştir. Bir Güç Kabini, istenilir ise, yanyana 4 adet sisteme hareket verebilecek güçte dizayn edilmiştir. Büyük beton kabinde ise 3.2 m3 ‘lük plastik atık konteyneri ve onu düşey doğrultuda hareket ettirecek olan mekanik platform betona monte edilmiş halde bulunmaktadır. Gerek duyulması durumunda sistem “Arkadan Yükleme”ye uygun hale getirilebilir.

Aich-Makalsan

Firmamız 1988 yılında Avusturyalı AICH BETONMASCHINENBAU GmbH firması ortaklığı ile AICH İSTANBUL BETON MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Ünvanı ile İstanbul Hadımköy de kurulmuştur. Şimdi ise firmamız tamamı yerli sermaye olmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Makina ve çelik kontrüksiyon imalatımızı; taahhüt ettiğimiz zamanda, en kaliteli biçimde ve en iyi şartlarda müşterilerimize sunarak, bu alanda Türkiye'de ve Dünya'da en iyi üretici firma olma amacı ile 1988'den beri hizmetinizdeyiz.